Rekl.odkazy
Reklama
 
 
 
 

Úřad práce v Olomouci

 

Nabídka práce na úřadě práce

Kontaktní informace

950 141 111
950 141 302
Úřad práce v Olomouci
Vejdovského č.p. 988/4
779 00 Olomouc - Hodolany
Vejdovského č.p. 988/4, Hodolany, 779 00 Olomouc 9

Úřední doba

08:00 - 17:00
08:00 - 13:00
08:00 - 17:00
08:00 - 13:00

Úřední hodiny pro zprostředkování

08:00 - 17:00
08:00 - 13:00
08:00 - 17:00
08:00 - 13:00
08:00 - 13:00 Jen pro evidenci nových uchazečů o zaměstnání

Kontaktní osoby

Bc. Roman Chlopčík
tel.: 950 141 300
e-mail: roman.chlopcik@ol.mpsv.cz
Libuše Ježáková
tel.: 950 141 301
e-mail: Libuse.Jezakova@ol.mpsv.cz
Zuzana Krejčí
tel.: 950 141 319
e-mail: Zuzana.Krejci@ol.mpsv.cz
Daniela Bílá
tel.: 950 141 317
e-mail: Daniela.Bila@ol.mpsv.cz
Mgr. Tomáš Kráčmar
tel.: 950 141 320
e-mail: Tomas.Kracmar@ol.mpsv.cz
Mgr. Jana Čuhlová
tel.: 950 141 322
e-mail: Jana.Cuhlova@ol.mpsv.cz
Jana Ondruchová
tel.: 950 141 321
e-mail: volna.mista@ol.mpsv.cz
Mgr. Martina Štainerová
tel.: 950 141 330
e-mail: Martina.Stainerova@ol.mpsv.cz
Mgr. Monika Gloserová
tel.: 950 141 324
e-mail: Monika.Gloserova@ol.mpsv.cz
Mgr. Radek Havran
tel.: 950 141 327
e-mail: Radek.Havran@ol.mpsv.cz
Pavla Homolová
tel.: 950 141 315
e-mail: Pavla.Homolova@ol.mpsv.cz
PhDr. Dagmar Nečasová
tel.: 950 141 491
e-mail: Dagmar.Necasova@ol.mpsv.cz
Ing. Ivan Knotek
tel.: 950 141 312
e-mail: Ivan.Knotek@ol.mpsv.cz
Pavel Krejčí
tel.: 950 141 415
e-mail: Pavel.Krejci@ol.mpsv.cz
Ing. Pavlína Hedererová
tel.: 950 141 510
e-mail: pavlina.hedererova@ol.mpsv.cz
Mgr. Dana Dvořáková
tel.: 950 141 550
e-mail: dana.dvorakova@ol.mpsv.cz
Ing. Dana Křížová
tel.: 950 141 530
e-mail: dana.krizova@ol.mpsv.cz
MUDr. Jana Cabáková
tel.: 950 141 640
e-mail: Jana.Cabakova@ol.mpsv.cz

Bankovní spojení

Bankovní spojení pro pasivní politiku zaměstnanosti:
Bankovní spojení pro aktivní politiku zaměstnanosti a rekvalifikace:
Bankovní spojení pro insolvenci (výdajový účet):
Příjmový účet úřadu práce:
Účet úřadu práce pro inkaso správních poplatků:

Dislokované pracoviště Litovel

Kontaktní informace

585 100 360
Úřad práce v Olomouci
Dislokované pracoviště Litovel
Chořelice č.p. 1082
784 01 Litovel - Litovel

Úřední doba

08:00 - 17:00
08:00 - 15:00
08:00 - 17:00
08:00 - 14:00
07:30 - 12:30

Úřední hodiny pro zprostředkování

08:00 - 12:00
13:00 - 17:00
08:00 - 12:00
13:00 - 15:00
08:00 - 12:00
13:00 - 17:00
08:00 - 12:00
13:00 - 14:00
07:30 - 12:30 Jen pro evidenci nových uchazečů o zaměstnání

Kontaktní osoby

Marie Mokrá
tel.: 585 100 361
e-mail: Marie.Mokra@ol.mpsv.cz
Eva Vaňková
tel.: 585 100 365
e-mail: Eva.Vankova@ol.mpsv.cz

Dislokované pracoviště Moravský Beroun

Kontaktní informace

554 733 345
Úřad práce v Olomouci
Dislokované pracoviště Moravský Beroun
náměstí 9. května č.p. 4
793 05 Moravský Beroun - Moravský Beroun

Úřední doba

08:00 - 17:00
08:00 - 15:00
08:00 - 17:00
08:00 - 14:00
07:30 - 12:30

Úřední hodiny pro zprostředkování

08:00 - 11:30
12:00 - 17:00
08:00 - 11:30
12:00 - 14:00
08:00 - 11:30
12:00 - 17:00
08:00 - 11:30
12:00 - 14:00
08:00 - 10:00 Jen pro evidenci nových uchazečů o zaměstnání

Kontaktní osoby

Hana Eksteinová
tel.: 554 733 345
e-mail: Hana.Eksteinova@ol.mpsv.cz

Dislokované pracoviště Šternberk

Kontaktní informace

585 011 700
Úřad práce v Olomouci
Dislokované pracoviště Šternberk
Uničovská č.p. 182/36
785 01 Šternberk - Šternberk

Úřední doba

08:00 - 17:00
08:00 - 15:00
08:00 - 17:00
08:00 - 14:00
07:30 - 12:30

Úřední hodiny pro zprostředkování

08:00 - 12:00
13:00 - 17:00
08:00 - 12:00
13:00 - 15:00
08:00 - 12:00
13:00 - 17:00
08:00 - 12:00
13:00 - 14:00
07:30 - 12:30 Jen pro evidenci nových uchazečů o zaměstnání

Kontaktní osoby

Renáta Pastorková
tel.: 585 012 097
e-mail: Renata.Pastorkova@ol.mpsv.cz
Lenka Nováková
tel.: 585 011 700
e-mail: Lenka.Novakova@ol.mpsv.cz

Dislokované pracoviště Uničov

Kontaktní informace

585 004 001
Úřad práce v Olomouci
Dislokované pracoviště Uničov
Bezručovo nám. č.p. 480
783 91 Uničov - Uničov

Úřední doba

08:00 - 17:00
08:00 - 15:00
08:00 - 17:00
08:00 - 14:00
07:30 - 12:30

Úřední hodiny pro zprostředkování

08:00 - 12:00
13:00 - 17:00
08:00 - 12:00
13:00 - 15:00
08:00 - 12:00
13:00 - 17:00
08:00 - 12:00
13:00 - 14:00
07:30 - 12:30 Jen pro evidenci nových uchazečů o zaměstnání

Kontaktní osoby

Alexandra Přikrylová
tel.: 585 004 006
e-mail: Alexandra.Prikrylova@ol.mpsv.cz
Jiří Navrátil
tel.: 585 004 003
e-mail: Jiri.Navratil@ol.mpsv.cz
Navigace