Rekl.odkazy
Reklama
 
 
 
 

Úřad práce Nový Jičín

 

Nabídka práce na úřadě práce

Kontaktní informace

950 139 111
556 710 020
Úřad práce Nový Jičín
Msgr. Šrámka č.p. 1030/8
741 01 Nový Jičín - Nový Jičín

Úřední doba

08:00 - 17:00
08:00 - 13:00
08:00 - 17:00
08:00 - 13:00
08:00 - 13:00

Úřední hodiny pro zprostředkování

08:00 - 17:00
08:00 - 13:00
08:00 - 17:00
08:00 - 13:00
08:00 - 13:00

Kontaktní osoby

Ing. Bc. Zdislav Zima
tel.: 950 139 300
e-mail: zdislav.zima@nj.mpsv.cz
Bc. Leona Hrančíková
tel.: 950 139 311
e-mail: Leona.Hrancikova@nj.mpsv.cz
Bc. Šárka Foltýnková
tel.: 950 139 319
e-mail: Sarka.Foltynkova@nj.mpsv.cz
Mgr. Milada Dědicová
tel.: 950 139 316
e-mail: Milada.Dedicova@nj.mpsv.cz
Ing. Irena Blažková
tel.: 950 139 330
e-mail: Irena.Blazkova@nj.mpsv.cz
Vratislav Vytejček
tel.: 950 139 321
e-mail: Vratislav.Vytejcek@nj.mpsv.cz
Ing. Miroslav Kardačinský
tel.: 950 139 324
e-mail: Miroslav.Kardacinsky@nj.mpsv.cz
JUDr. Eva Géryková
tel.: 950 139 327
e-mail: Eva.Gerykova@nj.mpsv.cz
Mgr. Pavla Adamcová
tel.: 950 139 310
e-mail: Pavla.Adamcova@nj.mpsv.cz
Milena Chytilová
tel.: 950 139 464
e-mail: Ips.up@nj.mpsv.cz
Ing. Zdeněk Špurek
tel.: 950 139 312
e-mail: Zdenek.Spurek@nj.mpsv.cz
Ing. Zdeněk Špurek
tel.: 950 139 312
e-mail: Zdenek.Spurek@nj.mpsv.cz
Ing. Bc. Zdislav Zima
tel.: 950 139 300
e-mail: Zdislav.Zima@nj.mpsv.cz
Šárka Vaňková
tel.: 950 139 508
e-mail: Sarka.Vankova@nj.mpsv.cz
RNDr. Roman Kunc
tel.: 950 139 313
e-mail: Roman.Kunc@nj.mpsv.cz
RNDr. Roman Kunc
tel.: 950 139 313
e-mail: Roman.Kunc@nj.mpsv.cz
MUDr. Vlasta Awwadová
tel.: 950 139 303
e-mail: Vlasta.Awwadova@nj.mpsv.cz

Bankovní spojení

Bankovní spojení pro pasivní politiku zaměstnanosti:
Bankovní spojení pro aktivní politiku zaměstnanosti a rekvalifikace:
Bankovní spojení pro insolvenci (výdajový účet):
Příjmový účet úřadu práce:
Účet úřadu práce pro inkaso správních poplatků:

Dislokované pracoviště Bílovec

Kontaktní informace

950 139 210
556 455 245
Úřad práce Nový Jičín
Dislokované pracoviště Bílovec
Pivovarská č.p. 556/41
743 01 Bílovec - Bílovec

Úřední doba

08:00 - 17:00
08:00 - 13:00
08:00 - 17:00
08:00 - 13:00
08:00 - 13:00

Úřední hodiny pro zprostředkování

08:00 - 17:00
08:00 - 13:00
08:00 - 17:00
08:00 - 13:00
08:00 - 13:00

Kontaktní osoby

Ing. Taťána Vaculová
tel.: 556 412 627
e-mail: Tatana.Polackova@nj.mpsv.cz

Dislokované pracoviště Frenštát

Kontaktní informace

556 835 000
Úřad práce Nový Jičín
Dislokované pracoviště Frenštát
Místecká č.p. 1660
744 01 Frenštát pod Radhoštěm - Frenštát pod Radhoštěm

Úřední doba

08:00 - 17:00
08:00 - 13:00
08:00 - 17:00
08:00 - 13:00
08:00 - 13:00

Úřední hodiny pro zprostředkování

08:00 - 17:00
08:00 - 13:00
08:00 - 17:00
08:00 - 13:00
08:00 - 13:00

Kontaktní osoby

Mgr. Miroslava Vojnová
tel.: 556 835 654
e-mail: Miroslava.Vojnova@nj.mpsv.cz

Dislokované pracoviště Kopřivnice

Kontaktní informace

556 879 245
556 879 259
Úřad práce Nový Jičín
Dislokované pracoviště Kopřivnice
Štefánikova č.p. 1163/12
742 21 Kopřivnice - Kopřivnice

Úřední doba

08:00 - 17:00
08:00 - 13:00
08:00 - 17:00
08:00 - 13:00
08:00 - 13:00

Úřední hodiny pro zprostředkování

08:00 - 17:00
08:00 - 13:00
08:00 - 17:00
08:00 - 13:00
08:00 - 13:00

Kontaktní osoby

Truxová Věra
tel.: 556 879 240
e-mail: Vera.Truxova@nj.mpsv.cz

Dislokované pracoviště Odry

Kontaktní informace

556 455 260
556 455 264
Úřad práce Nový Jičín
Dislokované pracoviště Odry
Nádražní č.p. 670/30
742 35 Odry - Odry

Úřední doba

08:00 - 17:00
08:00 - 13:00
08:00 - 17:00
08:00 - 13:00
08:00 - 13:00

Úřední hodiny pro zprostředkování

08:00 - 17:00
08:00 - 13:00
08:00 - 17:00
08:00 - 13:00
08:00 - 13:00

Kontaktní osoby

Bc. Libuše Köhlerová
tel.: 556 731 666
e-mail: Libuse.Kohlerova@nj.mpsv.cz
Navigace
 
 
 
generic viagra